ognik

Nominowani do Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Ochotnicza Straż Pożarna w Jodłówce Wałki została nominowana w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów pn. FLORIANY.

W ramach plebiscytu wzięło udział 375 organizacji, z czego 54 zostały nominowane. W tym nasze OSP w kategorii II Poprawa bezpieczeństwa.

W tym miejscu należy przypomnieć, iż OSP było realizatorem projektu Stworzeni by pomagać – podniesienie kompetencji społecznych gwarancją bezpieczeństwa, a ramach którego zostało przeszkolonych 45 strażaków ochotników z terenu całej gminy. Zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY w poszczególnych kategoriach poznamy podczas Gali Finałowej połączonej z uroczystymi obchodami Ogólnopolskiego Dnia Strażaka, która odbędzie się 4 maja 2017 r. w Karolinie, siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Otrębusach.

Zachęcamy do przeczytania ARTYKUŁU